Dlaczego sprzedajemy 6-12 miesięczne auta?

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem rozwiązań flotowych dla klientów o bardzo wyśrubowanych wymaganiach. Naszymi klientami są spółki Skarbu Państwa, organizacje pozarządowe oraz duże przedsiębiorstwa o dużej renomie.

Znaczna część naszych klientów używa naszych samochodów w trybie sezonowym i korzysta wyłącznie z pojazdów fabrycznie nowych – ponieważ stawiają na pewne narzędzia do pracy. Wobec powyższego w naszej ofercie mogą znaleźć Państwo samochody, które mają zaledwie 6 msc i bardzo niski przebieg.

Dzięki formie naszej działalności i obsłudze wymagających klientów jesteśmy w stanie kupować nowe pojazdy po bardzo atrakcyjnych cenach – niedostępnych dla klientów detalicznych. To właśnie dlatego nasze samochody są o wiele tańsze w stosunku do oferty dealerów.

Dla klientów poszukujących pojazdów nowych, jesteśmy w stanie zaproponować korzystne warunki zarówno w postaci ceny samochodu jak i atrakcyjncyh form finansowania. Jeśli chcesz otrzymać pojazd, którego będziesz pierwszym kierowcą – spełnimy Twoje oczekiwania i podzielimy się naszym rabatem.

Wybierz pewne samochody użytkowe z długą gwarncją, wybierz pewne narzędzia do pracy, wybierz komfort użytkowania – wybierz Auto Logistykę.